Seyhan Web Tasarım Hizmeti

Seyhan Web Sitesi ve Tasarımı

Adana Web Tasarım konusunda yılların vermiş olduğu tecrübeyi ve iş deneyimini barındıran NEO Bilişim ailesi çalışmalarını Seyhan’ın Reşatbey mahallesinde ki ofisinde gerçekleştirmektedir. Adana’nın en büyük ilçesi Seyhan, aynı zamanda Türkiye’nin de en büyük ilçelerinden biri olma özelliği gösteriyor. Buna bağlı olarak Seyhan ilçesinde binlerce kurumsal işletme bulunuyor. Bu işletmelerin bir web sitesine sahip olması kurumsal kimliklerine pozitif yansıyacaktır. Unutulmamalıdır ki dijitalleşen dünyada yeniliklere ayak uyduramayan şirketler büyüyememeye mahkumdur. Biz NEO Bilişim olarak işletmenizin dijital dünyadaki çözüm ortağı olmaktayız. Web sitesi oluşturulması ve tasarlanması, kurumsal kimlik ve logo çalışmaları, arama motoru optimizasyonu ( seo ), sosyal medya danışmanlıkları ve dijital pazarlama alanında yaptığımız çalışmalarla işletmenizin bilinirlik seviyesini en üst düzeye taşıyarak çok daha fazla müşteri hacmine sahip olmanıza katkıda bulunmaktayız.

Seyhan Web Tasarım Firmaları

Kurumunuz adına bir web sitesi sahibi olmak ve web tasarım yaptırmak için bir firma arıyorsanız dikkat etmeniz gereken belli başlı kriterler vardır. Web tasarımda neden NEO Bilişim’i tercih etmelisiniz sorusunu cevaplayalım;

  • Güçlü, hızlı, güvenilir sunucularımızda aynı zamanda günlük olarak düzenli yedeklemeler yapılmaktadır.
  • Web sitesinin altyapısı yazılım konusunda yılların vermiş olduğu tecrübeye sahip çalışma arkadaşlarımız tarafından profesyonel bir şekilde kodlanır.
  • Kurumunuzu etkili bir şekilde yansıtmak için uygun bir renk seçimi, duru, sade ve göze hitap edecek bir tasarım gerçekleştirilir.
  • Markanız için uzman grafiker ekibimizin hazırlayacağı logo, afiş, slider ve diğer kurumsal kimlik çalışmaları yapılır.
  • Arama motorlarında istenilen kelimelerde istenilen seviyelere çıkabilmek için gerekli iç ve dış SEO çalışmaları gerçekleştirilir.
  • NEO Bilişim tüm bunların dışında müşterileri için her zaman memnuniyet ve çözüm odaklıdır. Projenin bitişinden sonraki ilerleyen süreçlerde de danışmanlık vererek devam etmekteyiz.

Seyhan Web Tasarım Yapım Aşamaları

Kurumunuza ait bir proje yapılmaya karar verildiğinde bunun belli başlı aşamaları olacaktır. Öncelikle projeyle ilgili bir analiz yapılır ve yapılacak iş detaylı bir şekilde taslaklandırılır. Projeye başlamadan önce bu analizin yapılması projenin kusursuz ilerlemesi ve karşılaşılabilecek sorunların önüne geçilmesi için önemli bir adımdır. Gerekli inceleme ve analizlerin ardından NEO Bilişime ait olan sunucularda kurumunuz için bir hosting hesabı oluşturulur ve bu hosting üzerinden gerekli altyapı çalışmaları başlar. Bu altyapı web sitenizin yazılım kodlamalarının yapıldığı kısımdır. Ardından markanıza en uyumlu renk tonlarına, düzene ve görünüme sahip tasarım bu altyapının üzerine yapılmaya başlanır. Tasarım yapılırken dikkat edilecek bir çok husus vardır. Özenerek ve dikkat edilerek yapılması gereken tasarım, kullanıcı web sitenize girdiğinde onu cezbetmeli ve etkilemelidir. Fakat bunu yaparken sadelikten de kopmamalıdır. Yani ziyaretçi sayfada ne arıyorsa ve ya neye bakmak istiyorsa kolayca erişebilmelidir. Tüm bunların ardından markanıza ait kurumsal kimlik, logo, banner gibi tasarımlar yapılıp sayfaya entegre edilir. Ayrıca web sitesinin içerik yönetimi de oldukça önemlidir. Firmanızı ve ya ürünlerinizi doğru ve dolgun bir şekilde tanıtacak içerikler arama motoruna uyumlu bir şekilde yazılarak sayfalara yerleştirilir. Bu aşamalardan sonra web sitesinin test süreci başlar. Tüm cihazlarda ve tarayıcılarda sorunsuz bir şekilde çalıştığı belirlendikten sonra adresiniz artık internet ortamında yayın hayatına başlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir