mersin web tasarım
mersin web tasarım

Sizi tüm Web tasarım yazıları klişelerinden kurtarıp gerçek web tasarım dünyasına NEO BİLİŞİM farkıyla ayak bastıracağız. Okuyacaklarınıza hazırlıklı olmanızı tavsiye ederiz çünkü bilişim dünyasının gerçeklerini anlatan bir yazı okuyacaksınız. NEO BİLİŞİM güvenle, dürüstlükle ilerleyip sizleri aydınlatacaktır.

1) Web Tasarım Nedir?

Web tasarım, son yıllarda popülerliği artan, yazılım ile ilgili kişilerin uğraşmakta olduğu bir alandır. Web tasarım, hayal gücümüzün vermiş olduğu estetik dokunuşların internet ortamında tasarıma dönüşüp kullanılmasıdır.

2) Web Tasarım Neden Önemlidir? Mersin Web Tasarım Önemi

Herkes bakımlı, hoş, güzel görünmek ister ve estetik bakım merkezlerine akın eder. Bizim sanal dünyadaki bakım merkezimiz web tasarım olmaktadır.  Kurumumuzu, işimizi, kişiliğimizi, duruma göre ailemizi yansıtan bir temsilci olacaktır. Web sitemizin bizi en iyi şekilde ifade etmesi web tasarımın estetik, kaliteli ve amaca nokta atışı yapıyor olması gerekir. Mersin Web Tasarım bu ihtiyaçların hepsini en iyi şekilde karşılamaktadır.

3) Web Tasarımın Geleceği ve ve Güvenliği

Yakın gelecekte, herkeste muhakkak var olan sosyal medya araçlarının (Instagram, WhatsApp, Facebook) bir yansıması olarak herkesin bir web sitesi olması kaçınılmaz olacaktır. Web sitelerimiz artık kimliğimiz, özgeçmişimiz niteliğinde olmaya başladı. Yeni nesil iş görüşmelerinde özgeçmiş yerine web sitemiz daha kabul görür bir kaynak olacaktır. Bundan dolayı artacak olan web sitesi ihtiyacı ile beraber daha etkin Web tasarımlar üretilmesi gerekilecektir. Bu durumlar Adana e-ticaret sitesi ya da diğer siteler içinde geçerlidir. Bu bağlamda en kaliteli, en güvenilir web tasarım firmalarının tespit edilmesi gerekmektedir. Mersin Web Tasarım bu yönde geleceğe yön vermektedir.

3.1 Güvenilir Web Tasarım Firması Nasıl Seçilir?

Artan web tasarım ihtiyacı ile güvenilir web tasarım firması bulmak bir hayli zorlaşacaktır. Web tasarım firmasının güvenilir olması neden önemli olsun ki dediğinizi duyar gibiyim? İşte size neden güvenilir olması gerektiğini NEO Bilişim olarak maddelerle göstereceğiz. Okuduklarınızdan sonra firma arayışınızda yolunuzu aydınlatacak ışık olacaktır.

1- Müşteri mahremiyetine önem veren bir marka denetimi yapın (duymak istemediğiniz bir şeyler rakip firmanın kulağına gidebilir.)

2- Tasarımda orijinal bir fikir sunduğunuzda, bu tasarımda ufak tefek değişiklikler yapıp rakip firmalara yüksek fiyattan sunabilirler.

3-Size gösterilen bir web tasarım aslında daha önceden var olan bir tasarım olup size orijinalmiş gibi gösterip fiyatlandırmasını da orijinal tasarım üstünden alabilirler. Web sitesindeki tasarım çalıntı olduğu için hukuksal boyutta sizlerin başını ağrır, fazla fiyattan mali kayıp artar ve her şeyden önce en önemlisi firmanın prestiji sarsılır.

Bu maddelere ekleyeceğimiz saymakla bitmeyen birçok unsur var. Bu güvensizlik ortamında NEO BİLİŞİM güvenli ortam sağlayıp müşterilerin ve diğer tüm insanların gözünü açmaya devam edecektir.

4) Ergonomik Web Sitesi Nedir?

Ergonomi, yapılacak işin ihtiyaca göre kullanışlı, elverişli, ekonomik olmasıdır. Web sitesi yapılırken ergonomik olması gerekir. Size en uygun web sitesi türünü iyi belirlemelisiniz. Aksi takdirde maddi ve manevi kayıplar zamanla artacaktır.

 4.1 Ergonomik Web Sitesi Nasıl Yapılır?

Öncelikle NEO Bilişim olarak şunu belirtmeliyiz ki bir web sitesi isteğinizde her özelliğin gereksizce var olması kurumunuzun daha kaliteli gibi görünmesini sağlamayabilir. Yaptığınız işin sektörüne, rekabet durumuna ve işinizin gelecekte ne olacağı durumuna göre değişkenlik gösterir.

Örneğin yaptığınız iş tasarımsal olarak sadelik gerektirdiği halde karmaşık ya da özellikleri daha fazla olsun mantığıyla eklediğiniz özellikler sizlere ekstra maliyet olarak yansıyacaktır. Öte yandan yaptığınız işi tam olarak yansıtmadığı, rakiplerinize oranla karmaşıklaştığı için tercih edilmeyen firma haline dönmesi kaçınılmazdır. Günün sonunda maddi, manevi kayıplar elinizde patlayacaktır. Sizi yanlış yönlendirmelerle kazanç sağlamaya çalışan firmalar olacaktır. Böyle durumlarda NEO Bilişim sizlere işinize, kişiliğinize, istekleriniz ergonomik uygunluğuna göre Web sitesi tasarımında yardımcı olup yönlendirmeler yapacaktır.

İlk başta dediğimiz gibi NEO Bilişim güvenle, dürüstlükle ilerleyen, hizmet eden firma olmaya devam edecektir. NEO Bilişim ailesi olarak iş ahlakı ve iş etiği kazançtan önce gelmekte olup etik çizgisinden vazgeçmeyerek insanlık yararına çalışmalarına devam edecektir. Bizi takipte kalıp merak ettiğiniz diğer soruların cevaplarını aşağıdaki paylaşımlarından bulabilirsiniz.

5) Mersin Web Sitesi Yaptırmam İçin Ne Gerekiyor?

Kurumunuz, markanız ve ya işletmeniz için bir web sitesi yaptırmaya karar verdiyseniz tek yapmanız gereken +90 506 199 04 38 telefon numarasından ve ya info@neobilisim.net mail adresinden bize ulaşmanız yeterlidir. Öncelikle sizden firmanız hakkında biraz bahsetmenizi isteyeceğiz. Çünkü web sitesi oluştururken firmanızı en iyi yansıtacak, ziyaretçilere en optimum görünüm ve içerikler sunan bir sayfa oluşturmak bizim için çok önemlidir. Daha sonra bir yol haritası çizilir ve planlama yapılır. Bu planlamaya bağlı kalarak uygulamaya geçilir ve web sitesi yapım aşamasındayken sık sık sizlere rapor edilir. Ortaya çıkan proje ince detaylarına kadar kontrol edildikten sonra varsa son rötuşlar yapılır. Ardından web sitesi yayına alınır ve ziyaretçilerin kullanımına sunulur.

Mersin

Mersin şehri, Türkiye’nin Akdeniz bölgesinde, Adana şehrinin yaklaşık 90 mil batısında bulunan Mersin ilinin bir merkezidir. Önemli tatil beldelerinden biri olan Mersin, Türkiye’nin güneyinde son derece gelişen endüstriyel, tarımsal ve ticari bir noktadır. Büyük üniversitesi ve sayısız pamuk üreticisi firmasının yanı sıra harika doğası ve eşsiz özel mutfağı ile ünlüdür. Mersin’in nüfusu 1 milyona yakındır. Bölgenin tarihi binlerce yıl öncesine dayanıyor – ilk insan yerleşimleri Yumuktepe adı verilen bir bölgede bulundu, MÖ altı bin yıldan fazla bir sürede kuruldu.

Mersin en büyük liman şehirlerinden biridir. Ilıman iklimi ile tatil dönemi nisan ortasından kasım ortasına kadar sürer.

Başlangıçta bir tatil şehri olarak Mersin sadece yerel halk tarafından biliniyordu, ancak her yıl yabancı gezginler ve emlak alıcıları arasında giderek daha popüler hale geliyor. Mersin sadece ılıman iklimi, muhteşem temiz kumlu plajları ve zengin kültürel mirasıyla değil, aynı zamanda daha az önemli olmayan gayrimenkul ve yaşam için oldukça uygun düşük fiyatlarıyla da cezbeder.

Mersin’de yazlar sıcak, kış aylarında ise sıcaklık nadiren +10’un altına düşer. Mersin’i anlatırken güneşin yılda 300 gün orada parladığı söylenir. Bu gerçekten doğru. Güneşli sayısız sıcak günler, insanlara ve turistlere harika bir hava ve uzun bir yüzme mevsimi verir.

Mersin’in eşsiz coğrafi konumu da bir referansı hak ediyor. Şehir güneyde Akdeniz’in Mersin Körfezi’nin suları ve kuzeyde Toros Dağları ile çevrilidir.

Mersin, Türkiye’nin sismik açıdan en güvenli şehirlerinden biridir. Şehirden ülkenin herhangi bir bölgesine tren veya karayolu ile ulaşabilirsiniz.