BİZ KİMİZ?

NEO Bilişim olarak kurulma amacımız yıllardır sektörde aktif rol oynayan şuan ki ekip üyelerimizi bir araya getirmek ve bilişim, reklamcılık, danışmanlık alanlarında profesyonel çözümlerimizi siz değerli müşterilerimizle buluşturmaktır.

Bünyemizde mühendis, grafiker ve reklamcı bulunuyor. Ekibimizde ki herkes uzmanı olduğu alan üzerine çalışmalar gerçekleştirmektedir ve bu da başarıyı beraberinde getiriyor.

NEO Bilişim‘in her şeyden önce garanti ettiği bir şey varsa o da müşteri memnuniyetidir. Bizler yapacağımız projeleri sadece “yapmış olmak için” yapmayız. Gerçekten sizlere bir çözüm üretecek, içinize sinecek ve bir fayda sağlayacak şekilde teslim etmek önceliklerimizden biridir.

Neo Bilişim‘in hizmetlerini ve çalışmalarını incelemek için web sitemizde gezinebilir ve ya iletişim kanallarından müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Sizler talep ettiğiniz hizmeti bize bildirin, biz ise gerekli ön analiz ve planlamayı yapıp size teklifimizi iletelim. Neo Bilişim size en uygun fiyat ve kaliteli iş garantisini vermektedir.

Vizyon

Bilişim alanında yılların bize getirmiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübelerimizle beraber müşterilerimizin ihtiyaç duyabileceği her alanda faydalı ve seri çözümler üretmek, müşterilerimize sağlayacağımız dijital çözümler ile marka değerlerine pozitif katkıda bulunmak. Profesyonel hizmetler gerçekleştirdiğimiz bu alanda akla gelebilecek ilk iş ortağınız olmaktır.

Misyon

Durmak bilmeden gelişen ve değişime uğrayan iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri ön planda tutarak müşterilerimizle uzun soluklu iş ortaklığı gerçekleştirmek, bu iş ortaklığımızda yeni ve etkili çözümler üreterek sürekli yükselen bir marka imajı yaratmaktır.

Sahip olduğumuz iş tecrübesi, sektördeki yeniliklere hızlı adapte olmamız, deneyimli ve nitelikli ekiple çalışmamız, müşteri memnuniyetini temel amaç edinmemiz gibi sebepler bizim başlıca kalite politikamızı oluşturuyor. Ayrıca kalite politika unsurlarımız;

  • Müşterilerimizin taleplerini ve bu taleplerden oluşan beklentileri karşılayacak nitelikli çözümler üretmek.
  • Satış öncesi ve satış sonrası müşterilerimizi tatmin edecek bir destek hizmeti sağlamak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.
  • Faaliyet gösterdiğimiz tüm konularda kaliteli bir iş ortaya çıkarmak ve bunun sürekliliğini sağlamak.
  • Yeniliklere ayak uydurmak ve her zaman daha ileriyi, daha iyiyi düşünmek, bunun üzerine çalışmalar gerçekleştirmek.
  • Yaptığımız projeleri ulusal ve uluslararası standartlara, yasal mevzuatlara uygun bir şekilde gerçekleştirip tamamlamak.