LOGO TASARIMI

Sektörel rekabetin git gide artmasıyla beraber artık işin pazarlama ve gösteriş boyutu çok daha fazla önem kazanmaya başladı. Göze hitap edecek ve akıllara kazınacak kreatif özgün logo tasarımlarımız ile markanıza değer katın.

KURUMSAL KİMLİK

Bir kurumun pazarlamadaki en önemli unsurlarından biri olan kurumsal kimlik çalışmaları konusunda Neobilişim çözümler üretiyor. Logo, kartvizit, broşür, sosyal medya hesapları için görsel tasarımlar ve daha fazlası için iletişime geçin.

KATALOG TASARIMI

Bir firmanın ürünlerini ve hizmetlerini tanıtabilmek, firmanın reklamını etkili bir şekilde yapabilmek için kullandığı araçlardan birisi de katalogdur. Bu konuda da fark yaratmak için katalog tasarımının kaliteli ve profesyonel hazırlanışı önem arz etmekte.

3D TASARIM

Mühendislik, mimari, eğlence, film, oyun geliştirme gibi alanlarda kullanılan 3D tasarım aynı zamanda ticari reklamcılıkta da sık kullanılan bir araçtır. Alanında yetkin mühendislerimizden 3D modelleme konusunda destek alabilirsiniz.

BANNER TASARIM

Sosyal medya hesaplarınız için eşsiz post ve story görselleri hazırlayabilir, E-Ticaret ve ya kurumsal siteleriniz için gerekli olabilecek dönemsel kampanya banner tasarımları, isteğe göre hareketli tasarımlar oluşturabiliriz.